U Kouzelné pavučiny
• Příběhy • Články • Návody •

Malice - Rozcestník

31. července 2009 v 13:53 | Haru 【春】 |  Rozcestníky

Synopse:
Když Malice podepisovala onu smlouvu, nemohla tušit, k čemu všemu se vlastně zavazuje. Vypadalo to jako výborný začátek pro normální život, jenže právě jeho polovina jí nepozorovaně proklouzla mezi prsty. Kolik času ještě zbývá než její svíčka dohoří? A je možné najít na místě plném strachu i nějaký kousek štěstí?

Upoutávka:


Stav:dokončené
Počet kapitol:20 (24 200 slov)
Literární žánr:fantasy novela (er-forma)
Klíčová slova:černá magie, zakázaná láska
Publikace:červenec 2009 - srpen 2010
Korektura:červenec 2017
Odkazy:

Slovo od autora:
Tenhle příběh vznikl v mojí hlavě ze dne na den. Tehdy mě opravdu políbila můza. Nejdřív jsem se bála, že nedokážu všechny ty hluboké pocity mezi hlavními protagonisty správně vyjádřit a napsat, ale když si ty pasáže čtu po nějaké době znova, v hrudi se mi něco sevře a to mi dává pocit, že se mi povedlo to, co jsem chtěla zdělit i vám čtenářům.
Drama je po fantasy můj nejoblíbenější žánr. Jsem ráda, že se mi podařilo zplodit něco, na co můžu být opravdu pyšná. Jestli to opravdu stojí za to, tak to už musíte posoudit podle sebe.

Ukázka:
Všechno se jí začalo zase vybavovat a její tělo se jako na povel rozklepalo ještě více. Najednou jí ale na ramenou usedla teplá a velká deka. Pevně si ji přitáhla k sobě a zabořila do ní nos.
Edvin se mezitím vydal k jejich pokojům, ale Malice zůstala stát, jakoby jí obyčejná deka dávala vše, co právě potřebuje. Ale i přes to jí stále něco chybělo…
Mladík se ale musel pro děvečku vrátit a chytit ji kolem ramen, aby se konečně odlepila z místa. Oba se rozešli zároveň, jakoby každý dokázal předpovědět budoucí kroky toho druhého. A přitom to tak vůbec nebylo. Ani Malice nebo snad Edvin vůbec netušili, na co ten druhý myslí. Mohli se pouze domnívat, ale jejich záměrem nebylo ani v nejmenším znát toho druhého. Občas spolu sice prohodí pár slov, ale v podstatě jsou to jen dva velmi odlišní cizinci. Ani o přátelství tu nemůže být vůbec řeč. Tak co tedy? Co je to za příjemný hřejivý pocit, kterého se tak těžce vzdává?
"Malice, už jsme tady," promluvil Edvin a ona si konečně všimla, že stojí před otevřenými dveřmi od svého pokoje. Ruka z jejích ramen zmizela a s ní i všechno, co za posledních pár sekund prožila. Všechno, čeho se dnes večer nehodlala vzdát...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbil se ti příběh Malice?

Jasně! 73.3% (22)
Tak napůl. 10% (3)
Nic moc... 16.7% (5)

Komentáře

1 Tarin Tarin | Web | 2. srpna 2009 v 21:26 | Reagovat

Ahoj. Na začiatok som sa ti chcela ospravedlniť že som ti už dlho dlho nenapísala. T-T Zda sa my že mám viac práce ako počas školy!

Stale ma niekto naháňa a chce odomňa hovadiny. Potom ja nemám čas na svoje hobby či Sb-čka T-T najviac som stihla prerobyť stránku aj to len tak tak.
  :-(  :-(

Pokúsim sa sem zajsť častejšie ale ako som už naznačila nezáleží to odomňa lol.
Tvoj blog je ako vždy užasný a po tak dlhej dobe ma zas a opäť prekvapil tvojím talentom. (Len tak dalej.) :)

A pítala si sa ako sa mám mno vytažene XDDD
Ale prežijem to. Kamaráti ma presvečili byť pánom jaskyne (rozprávačomň v hre Dračí doupe, lol! To my zo berie ten zvyšok času čo my ostaval haha.  xD

2 Tarin Tarin | Web | 2. srpna 2009 v 21:26 | Reagovat

A to videjko je super

pre mňa extrem xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© 2008 - 2018 Soňa K. (Nakano Miharu / Haru / Sonia)
Design by Haru • Picture by Haru