U Kouzelné pavučiny
• Příběhy • Články • Návody •

Cesta temnoty a štěstí zároveň...

28. února 2010 v 21:10 |  Keep On 3 - Obrázky
Pozor! Spoilers pro Keep On 3! (I když je to skoro hned od začátku jasný...)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anti artist anti artist | Web | 28. února 2010 v 21:39 | Reagovat

pekný obrázok

2 Káťa Káťa | 1. března 2010 v 16:36 | Reagovat

Heský obrázek! Už jsem se s toho závěru Keep On 3 trochu vspamatovala. I tak mně ale mrzí, že je konec a že to dopadlo jak to dopadlo. Některých jako Tomoko nebo Tomi (přecijen to byla púvodní Tomoko kterou to celý začelo nebo tedy její duše) ale asi nebyla jiná možnost. Ostatně kdyby chtěly tak se múžou stát Korlejmi a Tomoko lidmy, když podstoupí ten rytuál polidštění nebo jak se to nazíva (jestli je to u nich ještě možný). Jenomže, Tomočino místo v lidském světě zaplnila Miyako. Myslím že, by bylo by kruté poslat ji spátky do zaniklého světa leda že by jí vymazali vspomínky. "Hrdinové" Keep On jsou sico odřízlí od Zítřku a boj s Černými Jezdci jde mimo nich ale jestli to pújde i mimo Tomoko a Korlejmiho si nejsem moc jistá. Jen aby je Černý Jezdci nevyhledali s cílem přinutit je a hlavně Tomoko jako bývalou členku Zítřku aby se k nim přidaly.
Asi jedinou pozityvní věcí na Vivienině zmněně minulosti je druhá Nakira! Však ta už udělá Černým Jezdcúm v té jejich organizaci pořádný prúvan (i za púvodní Nakiru/Noriko).
Viola je pořád ještě auristkou? Tipuju, že už ne, když je už Norika obyčejný člověk. Taky by mně zajímalo proč Nakira podléhá velení Zítřku když je "Vyšší bytost" a má takovou velkou moc.

Mimochodem, jsem si přečetla některé díly z Keep On 1 a celkem sem se u nich bavila i když vím jak to vše dopadne. A u některých mím komentářú taky, jak jsem "rozumovala" co má Korlejmi zalubem, když Tomoko něco namluví a pak to hnet vyvrátí. Na démona se choval docela komicky.
Ještě jedna připomínka. Jak sem si četla některé díly z Keep On 1 tak mě tam něco tak trochu mate s Korlejmim. V Keep On 1 se zmiňoval, že žije na Zemi od té doby co mu vyvraždily rodinu a v Písni Života zas žil ve Světě Duší. Nebo to souvysí s tím, že ve Světě Duší plyne čas dvakrát rychleji než na Zemi? Moment, jednou jses v Písni Života zmiňovala, že na Zemi pline čas dvakrát rychleji než ve Světě Duší (ten díl jak se Flo seznámila z Korlejmim, když přišla z Michalem do jeho rodného mněsta) a později v komentářích k jednomu z dílú Písně Života, že ve Světě Duší pline čas dvakrát rychleji, tak jak je to? Jsem s toho popletená.  
   ;-)

3 Káťa Káťa | 1. března 2010 v 16:42 | Reagovat

P.S.: Ajéje! Asi jsem se stala na Keep On zívaslá nebo co! Nějak se v tom moc "piplu". Pravdou ale je, že se to čte opravdu dobře.
Jo a ta čtvrtá věta asi nedáva spočátku moc smysl, já ji totiž tak něja zapomněla dokončit jak sem se opět rozepsala. Takhle to mnělo být: "Některých jako Tomoko nebo Tomi (přecijen to byla púvodní Tomoko kterou to celý začelo nebo tedy její duše) je mi opravdu líto ale asi nebyla jiná možnost."

4 Miharu Miharu | 1. března 2010 v 18:27 | Reagovat

[2]: uf... tak jdu na to :-D
Viola je opravdu pořád Auristkou. I když teď nemá svou paní (Noriku) a je vdaná, stále patří k Zítřku. Tedy, kdykoliv ji budou potřebovat, musí hezky naklusat  :-D To samé platí u Maa, protože Bouřlivý tým také patří pod Zítřek. Ale až založí rodinu, organizace je přestane otravovat  :-D k tomuhle jsou oni schovívaví, protože děti Auristů můžou po svých rodičích něco zdětit  :-D a poté se případně také připojit k organizaci. No mají to prostě promyšlené  ;-)

"proč Nakira podléhá velení Zítřku když je "Vyšší bytost" a má takovou velkou moc?"
proč, proč....... no je to trochu složitější   :-D Je pravda, že Nakira původně stála u vzniku Světa duší, ale brzy, jak se sformovala hiearchie Strážkyň duší a podobných vil, se uklidila se do pozadí a přenechala mlčky řízení světa na Radě (také svou obrovskou moc zamaskovala pod temnou auru). Jen když se opravdu něco vymknulo z rukou tak zasáhla.
Popravdě o její existenci vědí jen čelenové Zítřku a démoni (protože právě na ně má nejvíc spadeno :-D ) jinak obyčejní lidé ve Světě duší (a i většina čarodějů) nemá o Zabíječce démonů ani páru  :-D
Postupem času se ale moc Rady zvyšovala. Sepsala se nová a přísnější pravidla a protože už DÁÁÁVNO nikdo nevěděl, kdo Nakira doopravdy je, začali s ní jednat jako s obyčejným démonem. A také se samozřejmě báli její moci. Bylo pro ně jednodušší zbavit se její existence. Nakonec to vymysleli tak, že z ní udělají Strážkyni (důvodem bylo to, že spackala misi, kterou jí přidělili - zastavit Ruby a Kamilu). Ale Nakira nebyla proti, protože věděla, že i když bude trochu stranou, dokáže přes pár lidí spravovat Svět duší jako doposud. Občas ji všechna ta pravidla štvala, ale nechtěla, aby se všichni dozvěděli, kým doopravdy je.

a ke Korlejmimu:
no, s ním je opravdu těžký pořízeníčko  :-D nejenom pro postavy z Keep On, ale i pro mě. tenhle sexy démonek totiž vůbec neměl existovat :-D prostě jsem ho vymyslela bez toho, abych jeho charakteru dala hlubší význam. To jeho divné chování na začátku Keep On 1 byla pouze a jen má zoufalá improvizace :-D
A k tomu jeho pobytu...
He he he he he... :-D chybička se vloudila :D Pravda se skrývá v Písni Života. V Keep On jde pouze (a zase) o improvizaci :-D v té době jsem totiž Korlejmiho teprve dávala dohromady s Ruby a Vivien a s Michalem něměl vůbec nic společného. Až na konci Keep On 1 mě napadlo z nich udělat staré přátele. Musím to opravit :D

A časově by to do sebe taky mělo teď zapadat. Ve Světě duší plyne čas DVAKRÁT POMALEJI  :-D
Dám příklad, který patří k Písni Života, ale ještě jsem se o něm nezmiňovala:
Michal a Fany jsou břibližně stejně staří. Mají 18. Ale když se Františka narodila, měl Michal už 9 let. A jelikož na Zemi je čas 2x rychlejší než ve Světě duší, Fany se svým věkem Michala dohnala.

No... třeba je to už všechno jasné :-D

5 Miharu Miharu | 1. března 2010 v 18:28 | Reagovat

[4]:  O_O WTF!? Tohle by měl být spíš článek než komentář   :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© 2008 - 2018 Soňa K. (Nakano Miharu / Haru / Sonia)
Design by Haru • Picture by Haru