U Kouzelné pavučiny
• Příběhy • Články • Návody • Překlady •

Fanatikovy momentální záliby...

7. července 2010 v 10:50 | Miharu 【春】 |  Aktuálně
Asi jsem se zbláznila XD WO-HOOOOOOO!!!!!!!
Uklízím, běhám do schodů jak šílená, potom mě to přestane bavit tak zalezu k PC, i tam mě to přestane bavit tak zalezu do pokojíčka, kde je k velkému údivu stále nepořádek a na velké hromadě leží stále věci ze školy. Na mém metr a půl dlouhém stole mám volné místo asi tak 40x30 (což je ještě dobré) a je tam tolik nedokončených obrázků, že se mi to tam uklízet ani nechce X)
Včera večer jsem ale kupodivu nakreslila náčrtek jednoho obrázku k Cestě Ticha 2 jo taky jsem začala vybarvovat ten obrázek, kterej už mám tak děsně dlouho rozdělanej. Dělala jsem to večer a ráno jsem zjistila, že to vypadá děsně xD Tak to musím zpravit ještě za světla.
Taky jsem usedla k mé rozdělané jednorázovce. Konečně jsem zase něco napsala, ale zajímavý části se píšou vždycky dobře :) Ale kdy se toho dočkáte fakt nevím xD

A teď na čem poslední dobou opravdu ujíždím... XD


Jsou to videa od Hatsune Miku (VOCALOID) přezpívané lidmi z Nico Nico Douga (japonský video hosting podobný YouTube) - Nico Nico Chorus

Některý písničky jsou prostě úžasný. Včera jsem jsem je poslouchala celej den! Několik jsem si jich uložila do oblíbených ale spíš jsem si je stahovala. A potom jsem se je snažila dostat do mobilu, ale protože máme oba dva počítače čerstvě zformátovaný, musela jsem se piplat s instalací a potom to stejně nefrčelo... no nakonec se mi to povedlo x)

Další mojí nehoráznou zálibou jsou Shoujo mangy X) Mám jich plnej seznam a fakt nevím, kdy to všecko přečtu. Chmmmm... Musím začít dělat něco normálního. To mi připomíná, že už se vysílá letní várka anime, ale nějak se mi do toho nechce. Recenze, recenze, recenze... Jééé... proč se mi tak nechce?

Ááále... jdem si vymýt mozky!
Co je to vlastně paradichlorbenzen?
Dichlor bych ještě pochopila, ale para? A není náhodou benzen líh? Hmmm... Tak to bude ani nějaká ňamka XD

EDIT:
Nejhorší se stalo skutečností! Právě jsem vyplnila svou předprázdninovou předpověď - šla jsem makat na zahrádku! A DOBROVOLNĚ! NÉÉÉÉÉÉ!!! A hned mě ty mrchy komáří poštípaly! To mám teda za svoje dobrý úmysly!
Jo a opravila jsem ten obrázek. Jestli vás tím už nudím tak pardon, ale když mě se to takhle polovybarvený vždycky líbí... :) Akorát scan vyžral barvy (i když jich tam moc není).
Qween
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Yone Yone | Web | 7. července 2010 v 11:03 | Reagovat

Hehe.... taky zrovna uklízím. XD A když už mě to hodně nebaví na okamžik si dovolím zasenout k compu. XD Jéééé....

Ta druhá píseň je úplně luxusní. :D

Ty čteš Shoujo? Jaj... Já četla Shoujo mangu jen jednu, docela se mi líbila. Ale stejně--- Shounen je nejlepší! Miluju ty pořás stejný řeči o přátelství- pravidlo pro většinu Shounen-jump mang. XDD (he.. proč o tom mluvím)
Ale je dobře že máš co číst... lepší, než kdybys neměla. :D

2 Wicky Envy Leviathan Wicky Envy Leviathan | Web | 7. července 2010 v 11:12 | Reagovat

XDDDD Caooooooo~lool dlho som nepisala XDD Chacha,kiez by aj mna chytila upratovacia nalada lool XDDD Ja len sedim pred pc abo kukam doblba XD Na tie tvoje obrazky sa tesim nyaa~ ^^ Aaaaaaaaaa ten druhy song *w* SUGOII!XDDD

3 Nakano Miharu Nakano Miharu | 7. července 2010 v 13:23 | Reagovat

[1]: jehé~ tak shonen fakt moc nečtu, ale i shoujo je pořád dokola o tom samým. hlavní hrdinka, teď jeden co se jí líbí, druhej kterýmu se líbí ona... přinejlepším je tam ještě třetí a když to všecko vypadá slibně, objeví se rivalka... :-D ale ještě lepší jsou ty s nálepkou: mature :-D tam se po sobě i po nějaké té době plazí :D (hlavní důvod, proč to čte, ale pšššt! :-D )

[2]: čáááu! taky trávíš prázdniny ve společnosti svého PC? :D ale já teda spíš už koukám do obrazovky než doblba :-D

4 Káťa Káťa | 8. července 2010 v 15:48 | Reagovat

Púvodně jsem mněla také v plánu trávit prázdniny u počítače ale rodiče se rozhodli, že celé léto budeme na chalupě s tím, že táta bude za náma dojíždět na výkendy. Máme sice rodinného notebooka a přenosný internet ale chalupa je v kopcích takže tam je zlí signál pro mobily a internet (tj. buď jde internet pomalu nebo vúbec a když už se občas rozhodne jít normálně, tak bývají problémi s přidávánim komentářú). Chtěla jsem během léta dohnat Malice a Grayscale se kterými jsem ve čtení dost pozadu kvúli těm problémúm z počítačem ale asi se mi to nepovede. Takže nejspíš strávím celé léto čtením knih a možná koukáním televize (možná se mně i mé mladší ségře občas povede přemluvit rodiče na nějaký menší výlet).

5 Nakano Miharu Nakano Miharu | 8. července 2010 v 16:38 | Reagovat

[4]: se máš, že máš ségru :-) ve dvou se dá vždycky něco vymyslet, já se musím bavit sama :-? a všichni mi říkají, jaký to musí být fajn být jedináček, ale to si to nikdy nezkusili na vlastní kůži :D ještě že jsem samotář, jinak bych se asi zbláznila :-D

6 Káťa Káťa | 8. července 2010 v 17:01 | Reagovat

[5]:Někdy je to docela fajn a někdy zase pěkná otrava. Moje ségra totiž umý jít taky dost na nervy. Třeba když pomně něco chce omýlá to pořád dokola dokud to neudělám. No a ráno, když vstává umý být pěkně hlučná (máme společný pokoj ale moc mi to nevadí už jsem si zvykla, když jsme dělaly rekonstrukci z nadstavbou nášho rodinného domu, dali nám rodičě možnost mít každá vlastní pokoj ale my jsme se rozhodly, že zústanem u společného pokoje, tak nějak jsme si na to zvykli a já si už ani neumím pořádně představit, žebych mněla vlastní), nejhorší to je když já ještě spím (když je výkend, prázdniny nebo nemusím někam vstávat). Jako malé jsme se i dost hádali a natahovaly. Z mou mladší ségrou je to trochu komplikovanější. Ona má totiž poruchu v porozumnění, nedokáže pochopit věci normálně, tak jak je pochopím třeba já nebo ty. Jí třeba všechno co speciálně a hlavně nejjednodušeji vysvětlit. No a z orientací je to ještě horší. Dlouho trvalo než jí máma dovolila chodit ze školy domú samé, chodila pro ni ona nebo ja když jsem mněla čas. Ještě víc se ji bála nechat samou autobusem protože kdyby nastoupila na špatný autobus nebo vystoupila na špatné zastávce nedokázala by najít správnou cestu domú nebo správný autobus (To já jsem ještě ze svou blbou orientací na tom dobře (akorát si nepamatuju ulice podle názvú, jenom podle pamněti a "záchytných bodú")). Proto když jde třeba k zubařce, lékařce nebo třeba s třídou do divadla, musí ji buď rodiče nebo ja na to místo doprovodit. Ale mám ji ráda i když je někdy těžké se s ní domluvit nebo ji něco vysvětlyt, bohužel je i dost tvrdohlavá a když si něco vezme do hlavy. Naštěstí už ale mluví srozumitelně, mluvila dost nezrozumitelně a trvalo dost dlouho než se naučila mluvit srozumitelně. To já doteď mluvím hrozně rychle takže mi mají problém rozumnět i rodiče. Odhlédnouc od těchto problémú je fajn mít sourozence. Někdy se mi ji povede přemluvit abychom si spolu zahrály nějakou hru a když jsme byli malé, hodně jsme se spolu hrávali u nás na zahradě.

7 Káťa Káťa | 8. července 2010 v 17:02 | Reagovat

[6]:Hups! O_O Nějak sem se opět rozepsala! Omlouvám se! Je to už múj zlozvyk, když začnu psát, nemohu přestat.

8 Nakano Miharu Nakano Miharu | 8. července 2010 v 19:16 | Reagovat

[6]: hmmm... tak se jdu asi taky se svým orientačním smyslem někam zahrabat :D a stím rychlým mluvením jsi přesný opak mě :D já totiž nemluvím skoro vůbec a když už mluvím tak jsou to samý kraviny, protože dřív mluvím než myslím. zkombinovat tyhle dvě věci mi dělá trochu problém :-D
nemůžeme být dokonalí... (a kam jsme se od témata sourozenci dostali :D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© 2008 - 2017 Soňa K. (Nakano Miharu / Haru / Sonia)
Design by Haru • Picture by Haru