U Kouzelné pavučiny
• Příběhy • Články • Návody •

Grayscale: Pomalu se rozlučte...

30. ledna 2012 v 21:34 | Nakano 【春】 San |  Aktuálně

Konečně je to tady - Grayscale se pomalu ale jistě blíží ke svému konci!


Přece jenom jsem toho o Babyloňanech už napsala docela dost a je načase se s nimi rozloučit.
Příběh se mi podaří vcucnout mezi 77 nebo 80 dílů - nějaké takové pěkné číslo. Když si uvědomíte, že jsme teď u 73. dílu, nezbývá toho už opravdu moc. Do teď jsem nad tím moc nepřemýšlela, ale najednou jsem si uvědomila: "Vždyť po setkáni Tima a Chrise je příběh u konce!" A je tomu opravdu tak. Proto se musím konečně zaměřit na obrázky do závěrečné znělky, abych to potom moc neprotahovala jenom kvůli videu.

Jestli se chystáte přečíst tenhle příběh, až bude dokončený, počkejte si, až ho vydám celý v PDFku, nebo můžete stahovat opravené části, či sledovat text v záhlaví "Grayscale: Opravené díly 1-30". Doporučuju číst jen přepsané díly - nejsou tam takové zmatky.

A co aktuální čtenáři?
Právě kvůli nim vlastně píšu tenhle článek. Dávám jim totiž poslední možnost vyslovit jejich přání a tužby ;)
Například jestli chcete, aby některá postava dostala na závěr trochu víc místa (kromě Tima a Chrise). Můžu i slátat nějaký trhlý speciál pokud vás napadne téma. Anebo si můžete přát nějaké nové obrázky ať už mají s dějem něco společného nebo ne. Promyslete si to ;)
Můžete zkusit i předpovědět, jak to všechno nakonec dopadne a myslím, že se i v něčem strefíte ;) Ale nic neprozradím předem - bude to šokující překvápko (snad...) :D

Pokud se chcete nějak hluboce vyjádřit, jen do toho, ale aby vám potom zbyly síly na epilog ;)

Mějte se :>
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Envy Envy | 1. února 2012 v 18:19 | Reagovat

Když já jsem poslední dobou strašně líná a mám takový nejasný pocit, že naposledy jsem četla 52. nebo 53. díl, či tak ňejak. Budu to muset dočíst, hehe ^^"
Samozřejmě, že chceme speciály, jenom teď nevím jaké a o čem (stejně nějaký chci), já nad tím ještě popřemýšlím a pak ti dám vědět! ^^

Obrázky k povídkám mám moc ráda, bylo by pěkné, kdybys nakreslila ještě něco s Johnem a Abygail (nebo jak se ti dva jmenují/píšou - fakt bych to měla dočíst).

Šokující překvápka já nejradši! >=D   Stejně to ale přečtu a budu hádat, jaké by to mohlo asi být.

2 Nakano 【春】 San Nakano 【春】 San | 1. února 2012 v 19:25 | Reagovat

[1]: myslím, že mám ještě rozdělané nějaké stripy... taky mě napadá, že Rodney (kytarista) má celkem zajímavý život smolaře - jemu bych možná dala nějaký speciál :D no zatím si to přečti a popřemýšlej :-)

A Johna s Abby ti nakreslím ;-) teď jsem je črtala do závěrečné znělky a uvědomila si, že John vypadá dost sexy s černými vlasy :D udělám je klidně i barevně - zaslouží si to :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© 2008 - 2018 Soňa K. (Nakano Miharu / Haru / Sonia)
Design by Haru • Picture by Haru