U Kouzelné pavučiny
• Příběhy • Články • Návody • Překlady •

Jsem...

9. června 2012 v 16:47 | Nakano 【春】 San |  Aktuálně
... v říti. Někdy mě samotnou překvapuje, kam až moje stupidita může vést. Vrhla jsem se na nahrávání videí na Stream a ejhle? Kde jsou má videa? Prohledala jsem složky, prohledala jsem starý zálohy na CD (prohledala bych i svou flešku, ale já debil si ji zapomněla ve výtvarce u učitelky) a především jsem hledala na exterňáku, proto jsem si byla JISTÁ, že tam jsou. Ale ony tam prostě nejsou. Všelijaký srajdy, ale moje videa, který jsem kdy vůbec udělala, jsou prostě v čoudu. A teď jsou samože smázlý i na YouTube takže papá.Jak se to ale všechno stalo? Žila jsem totiž v mylné představě, že mám všechno zálohované na externím disku. Proč to tam není, nemám ponětí, ale pamatuju si den, kdy jsem uklízela v mojí složce a mazala videa, který jsem si zálohovala. Taky si pamatuju, jak jsem je mazala s flešky, protože jsem si ZASE myslela, že moje soubory jsou NĚKDE pěkně v bezpečí. Možná tam ještě nějaký jsou, ale myslím, že asi ne (takový štěstí nemám). Stejně se to dozvím až ve čtvrtek kdy půjdu do ZUŠky.

Ale mám i dobrou zprávu. Až budu mít flešku doma, můžu udělat videa znova (především znělky k příběhům, které jsou všechny nenávratně ztraceny). Mám totiž uložené souborové projekty k Sony Vegas, takže stačí jen znovu vyhledat obrázky a vytvořit video. Je to práce navíc, ale za blbost se platí.

A že je to pravda se mi potvrdilo už třikrát, jelikož je to také počet, co jsem se pokoušela udělat jízdy u zkoušek v autoškole. Už aspoň měsíc se tluču do hlavy, bulím až mám červený oči a jsem ve stresu a vzteklá. Ale kdo by nebyl, když vám autoškola nezdělí konečnou cenu kurzu (jen přibližnou) a nakonec ještě musíte platit u zkoušek další poplatek (300Kč) protože vám laskavě půjčují auto a vy v něm můžete posrat pokaždé něco jinačího, protože ten debil komisař vás bere úplně jinama, než ste celou dobu v autoškole jezdili. Nemluvě o tom, že pořád dostávám toho kreténa, kterej půstí za den tak ze dva lidi a ostatní prostě rupnou. Jen vás chci varovat, abyste tu autoškolu v komentech nezmiňovali, jelikož nepřeju si nic jinačího než ju udělat a přitom mám nutkání skočit pod auto. Takový paradox.

Ale ne, zabíjet se nebudu. Nestojí to za to. Člověk si v takových situacích uvědomuje, jak je příšerně závislý na penězích. U mě je to ještě znásobené tím, že jsem škrťa. A když vás něco stojí 12 tisíc místo deseti, tak vás to prostě položí. Ale už se cítím líp. Zvládám to líp. Neúspěchy jsem si vždycky brala hrozně k srdci, protože sama dobře vím, že jsem pomalejší a nemotorná a ostatním lidem to přišlo vždycky směšný. Včera jsem se ale šla vyřádit, tak snad mi to k něčemu bylo... uvolnit trochu páry.

Oh když už jsem se tak rozepsala o svém aktuálním stavu, budu v tom pokračovat. Na blogu a na Facebooku jsou jen takové náznaky, takže chci jít bez ostychů s pravdou ven... Jsem lesba.
Kdo tomu aspoň na vteřinu uvěřil, ať se dobrovolně přihlásí, protože očividně věří každé krávovině xD

Chci na to ale lehce navázat, protože je to teď aktuální téma v celém světě (nemyslím tím homosexualitu). Čemu věřit a čemu ne? Svět je plný nepravdivých informací, ale ne každý to dokáže poznat. Co takový malý test - zkusíte to? Začneme zlehka. Díváte se na televizi? Co takové zpravodajství? Alespoň někdo z rodiny se vždy večer posadí před televizi a zapne si zprávy. Můj tata to dělá pravidelně. Dívá se na Televizní noviny a já nemůžu pochopit, proč je na tom tak závislý. Nehledě na to, že od té doby, co se jim změnil ředitel či kdo, je to ještě větší humus než předtím. Copak reportáž o tom, co dělá Bartošová nebo že voda v zimě zamrzá, patří po zpráv? Ano. Dnes už ano. Skandály, tragédie a hovadiny. Vše za účelem vyvolat v lidech strach. A na závěr nějaké roztomilé zvířátko, abyste z té hrůzy měli příjemný pocit. Pokračujeme v testu? Jste například očkovaní? Víte, že zánět mozkových blan nezpůsobují pouze klíšťata a i když jste očkovaní, můžete tu nemoc stejně dostat? Anebo znáte vedlejší účinky vakcín? Že se vůbec neuvádějí? Víte, na kom je testovali, než je začali testovat na vás? Proč například zbytečně umírají lidé na rakovinu, když existuje lék? Víte, co dýcháte, když máte nad hlavamy chemtrails? Víte, co jíte a pijete, když je na obalu napsaný ASPARTAM? A co se děje, když nechtěně spolknete trochu zubní pasty s fluorem? Umíte zodpovědět všechny tyhle otázky? Pak jste na tom dobře. Pokdu to některé ještě netrklo, položím základní otázku. Kdo to jsou ilumináti nebo-li Nový světový řád?

Takže asi takhle. Změnila jsem radikálně svůj pohled na svět pouze díky tomu, že jsem otevřela mysl a byla jsem ochotná přijmout a popřít i nemožné. Zajímám se teď o konspirační teorie, věřím v UFO a nově i v Boha (do teď jsem kvůli církvi jeho existenci popírala). Kvůli svému zdraví jsem úplně přestala pít slazené limonády, žvýkat žvýkačky a snažím se vyhnout jídlu, které má text složení delší než na tři řádky. Začala jsem taky cvičit čakry a cítím se mnohem líp. Nejsem unavená a ráno vstávám bez sebemenších problémů. Taky jsem přestala nosit mobil v kapse a chci začít nosit znovu hodinky na ruce (poznámka: jít koupit baterky). Pokud je to možné, nenosím žádné kovové přívěšky a doplňky a beru si je jen když nutně potřebuju oživit oblečení. Závislost na počítači se mi ale zatím zkrotit nepodařilo :D

A to je vše. Zase jsem se rozepsala, ale občas je to prostě potřeba. I nezajímavému člověku jako já se občas stane něco zajímavého...

Jinak jsem pořád stejně šílená (názorná ukázka níže...) :>
PS: lesba opravdu nejsem, tedy aspoň si toho nejsem vědoma :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sinai Sinai | Web | 9. června 2012 v 17:08 | Reagovat

Tak to naserie. Tiež si všetko ukladám na externý, a keby sa mi trebárs vymazali všetky fotky, tak by ma drblo. Robiť to všetko odznova asi nebude najľahšie, však? :D To ako keby som ja mala obehať teraz s foťákom pol Slovenska a Česka.

2 Monica Otmili Monica Otmili | Web | 9. června 2012 v 17:40 | Reagovat

Totok se mi stalo s pár souborama v počítači nebo články na blogu, kdy mi vypadlo připojení,m nic  se neuložilo a po jednom kliknutí to bylo v čudu. a jednou se bojím, aby čistě náhodou nezmizel můj blog a všechno s ním, takže začínám zálohovat.

Čemu věřit, taky řeším. Co se stane, když spolku pastu s fluorewm to nevím, co je aspartam za svinstvo to vím, že nadměrné pití Coca Coly ničí žaludek, to dokazuje i pokus s nalitím jí do záchoda, tedy čištění wc cocacolou. Když odlepíš přilepené rohy na krabici od mléka, pod jkedním z nich bude řada čísel od 1 do pěti (někdy i do osmi) a jedno z těch čísel chybí. Četla jsem, že prý to znamená, kolikrát bylo dané mléko už zkaženo, převařeno a znovu dáno do prodeje. A to mě fakt šokovalo, ale mám tomu věřit? Od našeho chemikáře se dozvídáme kde co, jako například že máslo v kostce (ne margarín, máslo) se skladuje dva roky, než ho pustí do  prodeje.

Nevěřím úplně přímo v křesťanského Boha, ale nějakou Vyšší energii, věřím v ufo, též se zajímám o kdejaké konspirační teorie. :)

3 Babe Babe | Web | 9. června 2012 v 18:20 | Reagovat

Já se hlásím, bo nemám důvod ti nevěřit. Druhou polovinu článku su se zlomyslně usmívalo. A když to lidem řekneš, ještě tě budou mít za vola a budou ti řikat, že pravdu mají oni, aniž by se zamysleli. Mně se kuli círvkim taky nelíbila existence jakéhosi "Boha". Nedávno su si ale uvědomilo, že v něj chcu věřit a tak se teď tomu snažim najít nějakou cestu spolu s mym pohanstvim.

[2]: Já někde četlo, že se skladuje v Belgii ^^.

4 Nakano 【春】 San Nakano 【春】 San | 9. června 2012 v 20:05 | Reagovat

[1]: tak doufám, že mám všechny obrázky na flešce, přinejhorším je budu muset znovu naskenovat :D to bude v pohodě

[2]: fluor tě oblbuje, takže se chováš jako ovečka ve stádu. Ale zase jsem někde jinde četla, že když se začaly ty pasty používat, klesl počet výskytů zubních kazů.
Mléko jsem šla okažitě zkontrolovat a opravdu tam byla řada pěti čísel kde chyběla trojka. Zkusím zjistit víc, celkem mě to zaujalo :)

[3]: fááájn... pro jistotu jsem připsala na konec článku PS - za blbý nápady se taky platí :D
jinak jsi určitě na dobré cestě. Přechod z nevěrce na věřícího je složitý a zdlouhavý...

5 Marionette Marionette | Web | 9. června 2012 v 20:52 | Reagovat

Podle toho co píšeš si myslím že to máš v hlavě dobře srovnané. A naprosto s tebou a celým tím textem co jsi napsala souhlasím :3 Nejhorší ale je že lidi tomu všemu věří - podle mě je církev největší firma na světě, která obchoduje s něčím co nikdo nikdy neviděl a ani si na to nešáhnul o.O Jinak musím uznat že jsi mě docela s tou srandičkou okolo tvé sexuality a toho co tě přitahuje trochu vyděsila.... No dobře, vyděsila jsi mě hodně /aspoň tady vidím jak jsem důvěřivá - člověk se nikdy nepolepší :D/. Jinak máš nádherný blog, který bude vždy mým velkým vzorem ^^

6 Reni Reni | Web | 10. června 2012 v 10:33 | Reagovat

To to jako mažou už i ze Streamu nebo co? o_O
A mohla bys mi prosím sehnat torrent, ze kterého jsi stáhla Sony Vegas? ^^ Já vždycky nějaký najdu, ale bojím se to po všech těch komentářích "posral jsi mi celý počítač" stáhnout.

7 Babe Babe | Web | 10. června 2012 v 18:53 | Reagovat

[4]: Fluor se dával i do vody, aby se zmenšila kazivost zubů, jen to lidi otupilo.

8 Nakano 【春】 San Nakano 【春】 San | 11. června 2012 v 17:26 | Reagovat

[5]: děkuju a omlouvám se za pitomé žertíky :-D

[6]: ale ne... na Streamu je to zatím v pohodě ( myslím) :-D
odkaz ti zkusím najít a pošlu na FB ;-)

[7]: jop, o tom jsem taky slyšela...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© 2008 - 2017 Soňa K. (Nakano Miharu / Haru / Sonia)
Design by Haru • Picture by Haru